Üretim Sayfa

April Plastik'in enjeksiyon kalıplı parçalardaki uzmanlığı son yirmi yıla yayılmıştır. Uygulamalara değer katma ve süreç yeniliği konusundaki fikir birliğimiz bizi plastik parça imalatında lider olmaya hedeflemiştir. Plastik parçalarımız ve enjeksiyon kalıp parçaları, tüm ürün ailelerinde kullanılmak üzere seçilmiştir.

Müşteri hizmetleriyle ilgili elle tutulan yaklaşımımız, mükemmellik hizmetine olan bağlılığımızın bir örneğidir. Esnekliğimiz farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Karmaşık ve kompleks plastik parça imalatı ile zamana duyarlı üretime kadar yardımcı olmaya hazırız.

April Plastik Avantajları;

Mükemmellik kültürü bizi mühendislik ve üretim parçalarımıza yol gösterir.

Bizim için servis mükemmelliği, siparişin ve üretilecek parçanın deneyimi ile ilgilidir.

Üretim kapasitemiz, yenilikçi ürün konseptlerini desteklemek için karmaşık, kompleks enjeksiyonda plastik parçalar üretmemizi sağlar.

 

 

Otomasyonla Parça, Kalıp ve Proseslerin Tasarımı

April Plastik, plastik enjeksiyon parçaların kalitesi ve optimum performansı için mühendislik maliyeti ve kaliteli mühendislik için, başarıya giden 5 anahtarın birinde yer alan plastik enjeksiyon kalıplaşmasında robotik ve otomasyonu değerlendirmiştir. 3-Eksenli, 6-Eksenli yüksek hızlı yan girişli robotlar dahil olmak üzere şirket genelinde her makinada robot bulunan April Plastik, plastik enjeksiyon kalıplama operasyonlarının hızını ve güvenilirliğini arttırmayı taahhüt etmektedir. 

Bu nedenle, robotik ve otomasyon kullanımı, parça ve kalıp tasarımında, plastik enjeksiyon kalıplama işleminde ve kalıplama işleminin alt ve üst akış hatlarında, entegre operasyonlarda kritik bir bileşen oluşturmaktadır.

Avantajlar;

Basit veya karmaşık, kompleks uygulamaların, robotiklerin ve otomasyonun plastik enjeksiyon kalıplama sistemlerine etkin şekilde entegrasyonu, müşterilerimiz için şu avantajları sağlar:

• Geliştirilmiş ve tutarlı parça kalitesi 

• Kalıplama, işçilik ve parça giderlerinin azaltılması 

• Parçadan partiye daha az çeşitlilik ve israf 

• Enjeksiyonla kalıplanmış parçaların daha hızlı ve verimli bir şekilde üretilmesi için makine kullanımının ve tutarlı çevrim sürelerinin artırılması

April Plastik ayrıca, gerekli ve talep edilen montaj işleri için yeterli alana ve yeni yatırım imkânına sahip  bulunmaktadır.